KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12286215

nr 1228 6215

Sören Colbing

(f. 1955), Sverige

Fotografi, Skärgården. Signerad, daterad 1988, numrerad 1/25. Motivet: 38x57 cm

Sören Colbing, svensk fotograf och författare född 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:34:45

Sören Colbing

Läs mer om Sören Colbing